S Z K O Ł A__P O D S T A W O W A__nr__2__w__S I A N O W I E

Kronika wydarzeń 2004/05

POWRÓT DO STRONY - Historia Szkoły w Kronikach
Rozpoczęcie roku szkolnego Jubileusz szkoły Święto Niepodległości Zabawa Andrzejkowa Jasełka FIK 2005 Festiwal piosenki
Dzień Służby Zdrowia Święto Sianowa

JASEŁKA
W ostatnim dniu nauki w roku 2004, przed przerwą z okazji Świąt Bożego Narodzenia, tradycyjnie spotkaliśmy się na apelu wigilijnym. Dzięki wspaniałemu przedstawieniu przygotowanemu przez panie katechetki oraz uczniów klas piątych mogliśmy zadumać się nad istotą tych cudownych Świąt. Obecny na sali ksiądz proboszcz wysoko ocenił sposób przekazania widzom treści religijnych oraz wartość artystyczną przedstawienia.
Bardzo udany był występ naszych piątoklasistów podczas Gminnego Przeglądu Jasełek. Na wysokie trzecie miejsce zapracowali aktorzy oraz: pani Anna Pianka, która opracowała scenariusz i wspólnie z panią Joanną Drejską pracowały z uczniami , pani Izabela Janocha, która pomogła wykonać scenografię i pan Przemysław Ostrowski, który opracował muzyczną stronę spektaklu.