S Z K O Ł A__P O D S T A W O W A__nr__2__w__S I A N O W I E

Kronika wydarzeń 2004/05

POWRÓT DO STRONY - Historia Szkoły w Kronikach
Rozpoczęcie roku szkolnego Jubileusz szkoły Święto Niepodległości Zabawa Andrzejkowa Jasełka FIK 2005 Festiwal piosenki
Dzień Służby Zdrowia Święto Sianowa

KOLOROWA PARADA Z OKAZJI XVIII DNI ZIEMI SIANOWSKIEJ
W sobotę 4 czerwca wielu uczniów i nauczycieli naszej szkoły wzięło udział w obchodach
XVIII Dni Ziemi Sianowskiej. Najpierw odbyła się wspaniała, kolorowa parada ulicami miasta. W paradzie naszą szkołę reprezentowali wszyscy uczniowie z klas sportowych. Najpiękniej i z dużym wdziękiem zaprezentowały się dziewczęta z pomponami i z szarfami, uczennice z klas 4ab i 5ab przygotowane przez panią Elżbietę Missok.
Następnie uroczystości odbywały się na Stadionie.
Chwilę ulewnego deszczu przeczekaliśmy na stoisku szkoły przygotowanym przez panie Izabelę Janocha i Iwonę Marciniak. Podziwialiśmy występy orkiestr wojskowych, pokazy walk rycerskich i przyglądaliśmy się wyborom Małej Miss Ziemi Sianowskiej. Przy naszym stoisku zatrzymywało się bardzo wielu uczestników uroczystości, spacerowiczów i naszych absolwentów, którzy z zapałem przeglądali szkolne kroniki.