S Z K O Ł A__P O D S T A W O W A

POWRÓT DO STRONY - Historia Szkoły w Kronikach
WRZESIEŃ'05 PAŹDZIERNIK'05 LISTOPAD'05 GRUDZIEŃ'05 STYCZEŃ'06
LUTY'06 MARZEC'06 KWIECIEŃ'06 MAJ'06 CZERWIEC'06
Prawybory prezydenckie DEN'05 Góra Grosza Która lektura? Święto Jabłka Rady na odpady

Dzień Edukacji Narodowej
"Dziś jest Dzień Nauczyciela, więc radujmy się. Kwiatki dajmy im do ręki, by nie mieli już udręki.
Niech się cieszą i radują, gdy swą pracę wykonują, bo ta praca ciężka jest, o tym każdy uczeń wie."
Kasia Zawadzka z klasy 2a
Z okazji święta wszystkich pracowników oświaty w szkole odbył się uroczysty apel. Wesołą scenkę z pokoju nauczycielskiego odegrali uczniowie z klas piątych. Scenariusz i scenografię przygotowali nauczyciele wychowawcy klas piątych pani Wileta Ciszek i pani Izabela Piotrowska. Oprawę muzyczną przygotował pan Przemysław Ostrowski oraz pani Izabela Janocha z rozśpiewaną klasą 2a. WSZYSCY BAWILI SIĘ WSPANIALE!
Były też życzenia i piękny kosz ze słodyczami od Rady Rodziców oraz życzenia i laurki od Samorządu Uczniowskiego dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.