S Z K O Ł A__P O D S T A W O W A

POWRÓT DO STRONY - Historia Szkoły w Kronikach
WRZESIEŃ'05 PAŹDZIERNIK'05 LISTOPAD'05 GRUDZIEŃ'05 STYCZEŃ'06
LUTY'06 MARZEC'06 KWIECIEŃ'06 MAJ'06 CZERWIEC'06
Widoczni - Bezpieczni Mikołajki z Mikołajkiem Na pomoc Burkom i Buraskom Piękne szopki 2c Wigilia 2005

"ŚWIĘTA - IDĄ ŚWIĘTA"
22 XII 2005r. Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "Święta - idą Święta", której celem było przypomnienie tradycji narodowych oraz wprowadzenie uczniów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego część dzieci zachęconych przez swoich kolegów z SU przebrało się za postacie związane ze Świętami np. aniołki, mikołaje itp.(najwięcej z kl Ia i II c). Poza tym uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mieli przyczepione gwiazdki ze świątecznymi życzeniami - wykonane przez SU. Na uwagę zasługuje świąteczny wystrój szkoły. Dekoracje wykonały dzieci pod kierunkiem pani Wandy Gargas.
Społeczność uczniowska oraz goście zaproszeni byli na Jasełka, przygotowane przez uczniów i rodziców z klasy IIa pod kierunkiem pań: Joanny Drejskiej, Izabeli Janocha, Anny Pianki i Iwony Marciniak.
Święta kojarzą się z Mikołajem i prezentami. Dlatego naszą akcję kończyły życzenia Świętego Mikołaja, który rozdał prezenty wszystkim uczniom naszej szkoły - sportowe czapeczki, ufundowane przez Radę Rodziców.

POZOSTAŁE ZDJĘCIA