S Z K O Ł A__P O D S T A W O W A

POWRÓT DO STRONY - Historia Szkoły w Kronikach
WRZESIEŃ'05 PAŹDZIERNIK'05 LISTOPAD'05 GRUDZIEŃ'05 STYCZEŃ'06
LUTY'06 MARZEC'06 KWIECIEŃ'06 MAJ'06 CZERWIEC'06
Jasełka w klasie 3c Turniej Taneczno - Gimnastyczny Pomóż ptakom przetrwać zimę! WOŚP Bal karnawałowy

Pomóż ptakom przetrwać zimę!
Klasa pani Elizy Sputo-Jessa - 3b to prawdopodobnie najbardziej ekologiczna klasa w szkole.
Uczniowie ci są bardzo wrażliwi na los zwierząt. Uczą się jak pomagać, a nie szkodzić środowisku naturalnemu podczas spotkań z leśnikami oraz ludźmi opiekującymi się zwierzętami.
Trzecioklasiści wiedzą, że ich pomoc jest niezbędna zimą. Wokół szkoły zawiesili tłuściutkie "pyzy" z ziarnami - karmę dla skrzydlatych przyjaciół. Swoją postawą dają przykład innym - dorosłym i dzieciom.
PTAKOM GŁÓD DOSKWIERA - ZABAW SIĘ W KELNERA!
PAMIĘTAJ! Dokarmiaj ptaki systematycznie i konsekwentnie przez całą zimę.
Ptakom dokucza głód i pragnienie - do plastikowego naczynka często dolewaj letnią wodę.
JEŚLI NIE MASZ JESZCZE KARMNIKA (najlepiej z daszkiem) - POPROŚ O POMOC DOROSŁYCH!