S Z K O Ł A__P O D S T A W O W A

POWRÓT DO STRONY - Historia Szkoły w Kronikach
WRZESIEŃ'05 PAŹDZIERNIK'05 LISTOPAD'05 GRUDZIEŃ'05 STYCZEŃ'06
LUTY'06 MARZEC'06 KWIECIEŃ'06 MAJ'06 CZERWIEC'06
Kulig 3c Wycieczka 6b IX Festiwal Inscenizacji Klasowych Szkolny Konkurs Poezji Religijnej Dzień Otwartej Szkoły Festiwal Piosenki

IX Festiwal Inscenizacji Klasowych
W piątek 10 marca po raz dziewiąty usłyszeliśmy FIKową piosenkę - Dziś wesoła nasza szkoła, na FIKanie przyszła pora. Wszystkim pięknie się kłaniamy, FIKowisko zaczynamy!
Przygotowane przez wszystkie klasy 1-3 inscenizacje dotyczyły tematyki zdrowotnej.
Na wielki sukces Festiwalu Inscenizacji Klasowych składa się praca wielu ludzi - wychowawców klas 1-3 - świetnych reżyserów, dzieci - wspaniałych aktorów, rodziców - najlepszych scenografów, jak również osób zaangażwanych w jego organizację, takich jak między innymi: panie Kazimiera Szatkowska, Renata Grosiak, Iwona Marciniak, Anna Ziółkowska, oraz panowie Ireneusz Megiel i Przemysław Ostrowski.