S Z K O Ł A__P O D S T A W O W A

POWRÓT DO STRONY - Historia Szkoły w Kronikach
WRZESIEŃ'05 PAŹDZIERNIK'05 LISTOPAD'05 GRUDZIEŃ'05 STYCZEŃ'06
LUTY'06 MARZEC'06 KWIECIEŃ'06 MAJ'06 CZERWIEC'06
Rocznica śmierci Jana pawła II Sprawdzian Dzień Wiosny w Europie Dzień Służby Zdrowia Sukces w Turnieju BRD Dzień Ziemi

Podsumowanie realizacji projektu pedagogicznego "Dzień Wiosny 2006 w Europie"
W naszej szkole projekt nosił tytuł Co Polska wnosi do Europy. Wydarzenie składało się z dwóch części.
Część I - uczniowie klas młodszych wzięli udział w wystawie plastycznej , a klas starszych
w wystawie fotograficznej pt.: "Co nasza miejscowość, nasz region wnosi do Europy".
Część II zorganizowano 7 kwietnia br. Delegacje klas IV- VI przedstawiły wybrane propozycje z ogromnego dorobku naszego narodu i państwa : "Co Polska wnosi do Europy".
Były obrazki z legend i obrzędów, przedstawiono walory turystyczne i przyrodnicze naszego kraju. Przez scenę przewinęli się polscy nobliści, kompozytorzy i piosenkarze, sportowcy - mistrzowie olimpijscy, kucharze prezentujący nasze potrawy narodowe. Wspomniano również wielkich Polaków, bohaterów walk o wolność innych narodów.
W podsumowaniu realizacji projektu zaangażowali się także uczniowie Gimnazjum Gminnego w Sianowie.
Widownię stanowili wszyscy uczniowie klas klas IV- VI i nauczyciele szkoły.
Nad całością czuwała pani Łucja Łobodziec (scenariusz) i pani Izabela Janocha (wystawa i dekoracje).
Więcej zdjęć z zabawy