Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2007/2008
- rok szk. 2007/2008

I Ty Możesz Zostać Mistrzem Dużej Tabliczki Mnożenia! - pozostałe zdjęcia
Pod takim hasłem 4 kwietnia odbył się po raz trzeci Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas Czwartych Mistrz Dużej Tabliczki Mnożenia. Celem konkursu jest pokazanie uczniom jak można przez zabawę poszerzyć swoją wiedzę matematyczną. W konkursie wzięło udział sześć szkół
z naszej gminy. Każdą szkołę reprezentowało trzech uczniów.
Konkurs przebiegał w trzech etapach:
  • rozwiązywanie zadań indywidualnych
  • pamięciowe mnożenie w zakresie 1000
  • pamięciowe dzielenie w zakresie 1000
  • Podczas przerwy wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez
    Państwa Jolantę i Zbigniewa Wdowczyków. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobne upominki dzięki ofiarności pani Katarzyny Mowczan oraz pani Beaty Florczak . Zwycięzcy konkursu otrzymali ponadto nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Sianów.
    Organizatorki konkursu pani Iwona Marciniak i pani Katarzyna Budnik gratulują uczestnikom osiągnięć i dziękują serdecznie wszystkim sponsorom.