Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2007/2008
- rok szk. 2007/2008

Takiej wycieczki jeszcze nie było... ciąg dalszy - zdjęcia z wycieczki
23 kwietnia klasa 5c wyruszyła razem z uczniami z klasy 6c na wycieczkę do Zakopanego. Oto relacja z wycieczki napisana przez uczniów klasy 5c.
W Zakopanem czekało na nas wiele atrakcji. Byliśmy pod Wielką i Małą Krokwią oraz na Gubałówce, gdzie pełnym wrażeń okazał się zjazd torem rynnowym w specjalnych wózkach. Spacerowaliśmy po przepięknych Krupówkach, a także wjechaliśmy kolejką linową na Kasprowy Wierch. Na wysokości prawie
2 tys. m. n.p.m. przepiękny szczyt w Tatrach przywitał nas mroźną pogodą, niebem pełnym słońca oraz prawie metrową pokrywą śniegu. Podczas pobytu mogliśmy również wykazać się nie lada kondycją maszerując nad Morskie Oko. Wszyscy spodziewali się przezroczystej toni, a tu niespodzianka - warstwa lodu i pokrywa śniegu! Ale mimo to było super. Przez cały pobyt mieliśmy przepiękną pogodę.
W drodze powrotnej do domu byliśmy w Krakowie, gdzie odwiedziliśmy Wawelskiego Smoka, spacerowaliśmy po Starym Rynku, a także byliśmy na Wawelu. Pobyt w Częstochowie na Jasnej Górze to czas zadumy
i wielkiego skupienia. Mieliśmy możliwość nie tylko podziwiać cudowny obraz Matki Boskiej, ale również zanieść do Niej swoje troski, prośby i modlitwy.