Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2007/2008
Kronika wydarzeń
- rok szk. 2007/2008

Na dobry początek FINAŁ TURNIEJU im. Marka Wielgusa
- zdjęcia z turnieju
W dniach 25-26.08.2007 r. odbył się w Szczecinku Półfinałowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar im. Marka Wielgusa. Rozgrywki te to Mistrzostwa Polski 11-latków w tej dyscyplinie sportu. W zawodach brały udział najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego. Dzielnie spisały się nasze dziewczęta z klasy obecnej Vc z UKS "Victoria SP 2" Sianów, które po ciężkich, dwudniowych zmaganiach zajęły II miejsce i uzyskały prawo startu w rozgrywkach finałowych. Mając na uwadze wysoki poziom turnieju, awans naszych dziewcząt do strefy finałowej należy uznać za bardzo duży sukces. Zawody finałowe odbędą się 28-30.09.2007 r. w Gnieźnie. Liczymy na równie udany występ.
Gratulujemy wychowawczyni i trener zarazem pani Dorocie Bindas - Burdzik dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia na finale.
Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony internetowej www.puchar.tp.pl i głosowania na zdjęcia naszych dziewcząt. Są to: "Meksykańska fala w Szczecinku" oraz "Kto w piłkę gra, wygląda tak jak ja".
Przy głosowaniu oceń zdjęcie w skali 0-6. Liczymy na same szóstki od Was.
Joanna Czerwińska