Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2007/2008
- rok szk. 2007/2008

Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego
- pozostałe zdjęcia
28 maja świętowaliśmy w szkole Dzień Dziecka. Jak co roku nasi nauczyciele nie próżnowali. Pani Wanda Gargas i pani Marzena Kurowska - Blok wręczyły nam karty, które miały byc "przepustką" do zdobycia Mistrza Zręczności. Przygotowane konkurencje okazały się "strzałem w dziesiątkę". Przechodzenie po linie wzbudziło zrozumiałe emocje, bo jak po niej przejść mając krótkie spodenki? Kręgle, skakanka na czas i rzut woreczkiem wydawały się bardzo proste. Ale jak to w życiu - niektórym zabrakło szczęścia. Pompki i przechodzenie pod poprzeczką zarezerwowali dla siebie panowie. Jednak ich radość długo nie trwała, bo panie nie przechodziły obok tych stanowisk obojętnie. Po dwóch godzinach zabawy odbieraliśmy nagrody przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Smakowały nam też ciasteczka otrzymane w darze.
Z tyłu szkoły świętowały na sportowo Dzień Dziecka klasy starsze. Tam konkurencje przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego.
Najprzyjemniejsza tego dnia jednak była myśl, że prawdziwy Dzień Dziecka jeszcze przed nami!