Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2007/2008
- rok szk. 2007/2008

11 listopada ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - zdjęcia z uroczystości gminnych
"Tamte dni to bezcenne kartki z pamiętnika pisanego nie tylko myślą, ale także i sercem. Kartki stare, ale żywe - bo nie można o nich zapomnieć. Bo to one kolorem swych wspomnień zabarwiły teraźniejszość, odsłoniły słońce z chmur, zabrały niebezpieczeństwo, a zostawiły tylko blask tamtych dni."
W niedzielę 11 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we mszy świętej za Ojczyznę.
Po mszy wystąpili z przygotowaną na tę okazję inscenizacją patriotyczną. Następnie w Parku Miejskim wysłuchali przemówienia pana Ryszrda Wątroby Burmistrza Miasta i Gminy Sianowa i złożyli kwiaty pod Pomnikiem wszystkim Polakom, których czyn przyczynił się do powstania niepodległej Polski.
W poniedziałek odbył się apel dla wszystkich uczniów. Atmosfera była bardzo podniosła. Uroczystość przygotowali uczniowie z klasy 6b i 6c pod kierunkiem pani Alicji Kiedrowskiej oraz pana Przemysława Ostrowskiego. Dekorację przygotowała pani Joanna Drejska.