Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2008/2009
- rok szk. 2008/2009

Klasa 2a miała ognisko - zdjęcia z ogniska

Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i w piątek 26 września przy okazji Sprzątania Świata zorganizowaliśmy ognisko na parkingu w Kłosie. Uczniowie oraz wielu rodziców docierali na miejsce spotkania w różny sposób - pieszo, rowerami i samochodami. Zaczęliśmy od zebrania chrustu na ognisko. Dziadek Wojtka - harcerz z krwi
i kości - rozpalił ogień jedną zapałką. Najwięcej przyjemności dostarczał dzieciom otaczający las, w którym można było biegać między drzewami oraz strumyczek, w którym Arek "moczył nóżki". Po czym suszył skarpetki przy ognisku. Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej. A potem wszyscy śpiewaliśmy przy ognisku piosenki. Klasowe ognisko zakończyło się wielkim sprzątaniem całego terenu parkingu. Następne ognisko planujemy zrobić wiosną.
Izabela Janocha