Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2008/2009
- rok szk. 2008/2009

Turniej Ruchu Drogowego - pozostałe zdjęcia z Turnieju >>>
29 maja po raz trzeci odbył się Miniturniej Wiedzy o Ruchu Drogowym Klas Trzecich. W tym roku również zaprosiliśmy do zabawy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sianowie. W konkursie rywalizowało dziewięćdziesięcioro dzieci. Trzecioklasiści rozwiązywali test wiadomości o ruchu drogowym, zmierzyli się
w konkurencjach sprawnościowych oraz zaprezentowali przygotowane na tę okazję piosenki i okrzyki.
Dzięki współpracy z panią Beatą Bodys ze Straży Miejskiej w Sianowie pozyskaliśmy sponsorów nagród - firmę DEGA z Karnieszewic, Marcina Grzywacza z Sianowa oraz Lesława Spisaka ze Skibna.
Turniej podobał się dzieciom, budził wiele pozytywnych emocji. W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła klasa 3c z naszej szkoły. Nagrody dzieciom wręczyli - zastępca burmistrza Gminy i Miasta Sianów pan Maciej Berlicki oraz dyrektor naszej szkoły pan Ireneusz Megiel.
Dziękuję wychowawcom klas - pani Beacie Koścień, pani Elżbiecie Soroko, pani Elizie Sputo - Jessa, pani Małgorzacie Dąbrowskiej za miłą współpracę i przygotowanie uczniów do turnieju oraz hojnym sponsorom za możliwość nagrodzenia wszystkich dzieci.
Organizator: Iwona Marciniak