Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2008/2009
- rok szk. 2008/2009

Koniom na ratunek
Nasi uczniowie bardzo kochają zwierzęta. Z wielkim zapałem podjęli trud zbierania makulatury i przyłączyli się do akcji Klubu Gaja - "Zbieraj makulaturę, ratuj konie". Zadaniem dzieci było gromadzenie makulatury w domu
i w wyznaczonym terminie dostarczenie jej do szkoły. Wyniki przerosły wszelkie oczekiwania - zebrano 1824,5 kilogramów makulatury!
Aby zwiększyć swój wkład finansowy w ratowanie koni przed transportem do rzeźni, uczniowie z klas IV-VI wspólnie z panią Małgorzatą Placek zorganizowali kiermasz rozmaitości, podczas którego sprzedawali swoje drobiazgi (maskotki, przybory szkolne, zabawki, gry itp.). Łącznie wszystkie klasy zebrały 206,34 zł. Cała kwota została przesłana na konto Klubu Gaja.