Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2008/2009
- rok szk. 2008/2009

Święto Drzewa - zdjęcia

W piątek 10 października uroczyście obchodziliśmy Święto Drzewa. Włączając się w akcję
Klubu Gaja uczniowie zasadzili na terenie szkoły drzewka, którym nadali imiona. Przyrzekli, że będą o nie dbać i opiekować się małymi sadzonkami. Chętni uczniowie mogli zapisać swoje składane obietnice dotyczące ochrony drzew i przyrody oraz zawiesić je na Drzewku Obietnic.
Z okazji Święta Drzewa zorganizowano konkurs plastyczny dla uczniów klas 1 - 3 oraz literacki dla uczniów klas 4 - 6. W konkursie plastycznym Drzewo - mój przyjaciel I miejsce zdobyła Malwina Kwaśniewska, II miejsce - Kacper Wielągowski, III miejsce - Mateusz Piecko. W konkursie na wiersz Co mi powiesz, moje drzewo? I miejsce zdobyła - Milena Brodowska >>> wiersz Mileny , II miejsce - Daria Wietecha, III miejsce - Magdalena Olejnik.
Ważnym elementem obchodów Święta Drzewa było ogłoszenie akcji Zbieraj makulaturę - ratuj konie. Nad przebiegiem wszystkich działań czuwała pani Małgorzata Placek.