Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2009/2010
- rok szk. 2009/2010

Dzień Kobiet z wolontariatem - pozostałe zdjęcia z Dnia Kobiet
8 marca - Dzień Kobiet był doskonałą okazją do połączenia rzeczy przyjemnych z pożytecznymi. Dzień rozpoczął się od słodkiego kiermaszu, czyli sprzedaży ciast podarowanych przez rodziców. Uzbierana w ten sposób kwota wsparła akcję zbiórki ubranek, zabawek dla dzieci oraz artykułów higienicznych dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Koszalinie, zorganizowaną przez Szkolne Koło Wolontaryjne. Poza tym młodzi wolontariusze: Michał Kogut, Magdalena Woźniak, Katarzyna Krupowicz kl. 6c, Roksana Dziunycz, Kornelia Kowalczyk, Renata Słota kl. 6a, Michał Bado, Sebastian Grosiak kl. 1b połączyli swoje umiejętności wokalne, aktorskie oraz muzyczne i przygotowali humorystyczne przedstawienie z tej okazji. Swój występ zaprezentowali koleżankom i kolegom oraz wszystkim paniom pracującym w naszej szkole. Odbył się również pokaz mody przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Po południu zapakowaliśmy do samochodu wszystkie zebrane dary i pojechaliśmy do Domu Samotnej Matki w Koszalinie. Tam również pokazaliśmy przedstawienie. Później był słodki poczęstunek i przekazanie przywiezionych rzeczy.
Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej jakże szlachetnej akcji.
Za szkolny wolontariat: Joanna Czerwińska i Renata Grosiak