Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2009/2010
- rok szk. 2009/2010

Szkolny wolontariat działa
- więcej zdjęć z wyjazdu >>>
Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie włączają się do akcji organizowanych przez szkolny wolontariat działający w ramach akcji "Szkoła bez przemocy". Młodzi wolontariusze: Woźniak Eliza, Patkowska Jolanta, Borowik Natalia, Zawada Katarzyna, Synakiewicz Wiktoria, Sławińska Natalia, Pawliszyn Alicja, Kurasz Angelika, Sobieraj Marta, Kozłowski Szymon, Kośka Marceli z klasy V B oraz Bobryk Katarzyna, Janczyszyn Natalia, Feret Anna, Beśka Sandra, Sadoska Mirosława, Księżak Karolina z klasy VI B. wzięli udział w zbiórce żywności zorganizowanej wspólnie z Caritas Parafialną. W piątek 26.03.2010r. pełnili dyżury w dwóch sianowskich marketach: Polo Markecie oraz Biedronce.
Tego samego dnia po południu zorganizowaliśmy także wyjazd do teatru na przedstawienie profilaktyczne "Podwórko marzeń" przygotowane przez Teatr Lalek ze Słupska. 110 dzieci z 3 Środowiskowych Ognisk Wychowawczych TPD w Sianowie oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 w Sianowie obejrzało przedstawienie w kinie MUZA w Koszalinie. Pozyskaliśmy fundusze na przejazd autokarem z Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sianowie.
Joanna Czerwińska