Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2009/2010
- rok szk. 2009/2010

667 URODZINY SIANOWA - pozostałe zdjęcia z imprezy w kinie
Ferie zimowe dla niektórych uczniów naszej szkoły upłynęły w bardzo miłej atmosferze, ale niezwykle pracowicie, ponieważ przygotowywano program artystyczny na 667 Urodziny Sianowa. Urodzinowe święto Sianowa odbyło się 11 lutego pod hasłem "Bajeczna Zima na Urodzinach". Nasi najmłodsi, uczniowie z zerówki przygotowali wraz ze swoimi paniami - p. Anną Zawistowską i p. Agnieszką Żukowicz - przedstawienie "Brzydkie Kaczątko". Ich starsi koledzy i koleżanki prezentowali swoje umiejętności wokalne, muzyczne i teatralne. Uczniowie - Magda Woźniak, Ania Michałkiewicz, Roksana Dziunycz, Renia Słota, Maciek Krygier i Igor Walczak - pracujący z p. Joanną Czerwińską i p. Rentą Grosiak w ramach Ogniska Wychowawczego "Żywioły" zaprezentowali spektakl "Kopciuch na sportowo". Przygotowani przez p. Marka Dziedzica młodzi muzycy - Renia Słota, Mateusz Dąbrowski i Michał Kogut grali na instrumentach. Pani Ewa Czapik - Kowalewska przygotowała wraz z Natalką Kierzek i Karoliną Korzeniewską musical "Królowa Śniegu". Impreza kolorowa i rozśpiewana wszystkim bardzo się podobała.