Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2009/2010
- rok szk. 2009/2010

Wielkie granie - więcej zdjęć >
W naszej szkole Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała już od piątku 8 stycznia. Uczennice klas VI zbierały dobrowolne datki do puszki, a w zamian rozdawały serduszka. W tym samym czasie Szkolne Koło Wolontaryjne działające w ramach akcji "Szkoła bez przemocy" przygotowywało koncert. W piątek 15 stycznia, od rana w szkole było gwarno za sprawą pysznych ciast, ufundowanych przez rodziców uczniów. Wolontariuszki pod bacznym okiem przewodniczącej Rady Rodziców pani Renaty Grosiak sprzedawały ciasta oraz szykowały fanty na loterię.
Kulminacyjnym punktem Finału WOŚP w Sianowie był koncert w kinie "Zorza", podczas którego swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz muzyczne zaprezentowali uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Dla wielu z nich był to sceniczny debiut. Uczniowie klas VI wystawili pouczające jasełka o św. Franciszku przygotowane przez panią Joannę Drejską. Gościnnie wystąpiła grupa OLD SESSION zespołu TOP TOYS z Koszalina oraz zespół gitarzystów "Bardowie" z Sianowa. Koncert prowadzili: Roksana Dziunycz i Maciej Krygier.
Podczas koncertu można było posilić się przepysznym ciastem oraz wziąć udział w loterii fantowej. Wśród zakupionych losów rozlosowano nagrody ufundowane przez: pana Józefa Grosiaka, UGiM Sianów, Bibliotekę Publiczną Gminy i Miasta Sianów.
Dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały fanty na loterię, rodzicom za pyszne ciasta oraz pracownikom kina za miłą i sprawną obsługę tejże imprezy. Nad całością czuwała pani Joanna Czerwińska - pedagog szkolny.
Miło nam zakomunikować, że do wielkoorkiestrowej puszki zebraliśmy 1357 zł.
Łącznie w Sianowie zebrano 9068,14 zł!!! - czytaj na stronie www.sianow.pl
Joanna Czerwińska