Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2009/2010
- rok szk. 2009/2010

PASOWANIE NA UCZNIA - pozostałe zdjęcia z uroczystości
W czwartek, 8 października wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani na prawdziwych uczniów naszej szkoły. Piekną uroczystość przygotowały panie Elżbieta Soroko i Eliza Sputo - Jessa, a prowadzili ją Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz uczeń klasy 4b.
Pierwszaki zaprezentowały się w programie artystycznym. Musiały wykazać się wiedzą o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i właściwym zachowaniu się w szkole oraz popisały się sprawnością fizyczną. Dopiero wtedy nastąpił długo wyczekiwany moment pasowania na ucznia. Po uroczystym ślubowaniu na sztandar pan dyrektor Ireneusz Megiel dokonał aktu pasowania. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klas drugich wręczyli pierwszakom drobne upominki. "Świeżo upieczeni" uczniowie rozeszli się do sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Mamy nadzieję, że najmłodsi uczniowie naszej szkoły będą się tu czuli dobrze i bezpiecznie.