Powrót do spisu tre¶ci - WYDARZENIA 2010/2011
Kronika wydarzeń
- rok szk. 2010/2011

Biwak klasy 6b - pozostałe zdjęcia z biwaku >>>
W dniach 2 i 3 czerwca 2011r. klasa 6b wybrała się na dwudniowy biwak do Policka. Naszymi opiekunkami były panie: Izabela Piotrowska (nasza wychowawczyni) oraz pani Małgorzata Batka.
Na miejsce dotarli¶my o godzinie 11:30. Rodzice zawieĽli nas samochodami. Był tam ładny dom, w którym mieli¶my "zamieszkać" przez te dwa dni. Kiedy weszli¶my do ¶rodka zostali¶my zauroczeni jego pięknem. Chłopcy mieli swój pokój na dole, a dziewczęta na górze.
Po obiedzie zwiedzili¶my okolicę. Wybrali¶my się nad jezioro, w którym pani pozwoliła moczyć nogi. Po powrocie byli¶my bardzo głodni, więc piekli¶my w ognisku smaczne kiełbaski. Po kolacji przygotowywali¶my się do największej atrakcji tego dnia czyli - do rajdu nocnego. Malowali¶my twarze różnymi farbami. Podczas rajdu przeszli¶my bardzo dług± drogę wokół jeziora. Po powrocie byli¶my bardzo zmęczeni. Po k±pieli cała klasa grała w "szczero¶ć, czy odwagę". Było wtedy bardzo wesoło. Po zabawie wszyscy położyli¶my się do łóżek i starali¶my się zasn±ć (nieskutecznie).
Następnego dnia, po ¶niadaniu poszli¶my do sklepu, który był oddalony od naszego miejsca pobytu o 3 km. Wszyscy byli¶my zmęczeni, ale dla ochłody zjedli¶my lody. Po powrocie postanowili¶my pój¶ć nad jezioro, gdzie mogli¶my się k±pać i opalać. Kiedy wrócili¶my czekał na nas pyszny obiad. Po obiedzie wszyscy szczę¶liwi i wypoczęci rozjechali¶my się do domów. Ten wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.
Tekst: Aleksandra Galas, kl.6b