Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2010/2011
- rok szk. 2010/2011

Uczniowie klas 1c i 1d na Dzikim Zachodzie - pozostałe zdjęcia z wycieczki >>>
9 czerwca klasy 1c i 1 d wybrały się na DZIKI ZACHÓD. Pomimo braku słońca dopisywały nam humory a dzień zapowiadał się bardzo ciekawie. Dzieci były bardzo podekscytowane czekającymi je atrakcjami. Po przekroczeniu bramy wkroczyliśmy w zupełnie inny świat. Czekał na nas przewodnik - kowboj, który poprowadził nas w nieznaną krainę.
Na początek zostaliśmy powitani i pomalowani w barwy ochronne, aby w pełni mogła rozpocząć się nasza przygoda. Atrakcja goniła atrakcję. Strzelaliśmy z łuków, zwiedzaliśmy mini zoo, jeździliśmy konno. Nie ominęła nas także gorączka złota. Największe wrażenie zrobiły na nas pokazy kaskaderskie. Na zakończenie dla strudzonych uczestników przygody czekał poczęstunek w prawdziwym saloonie.
Agnieszka Żukowicz