Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2010/2011
- rok szk. 2010/2011

Gminny Konkurs Informatyczny
We wtorek, 7 czerwca w naszej szkole po raz kolejny odbył się Gminny Konkurs Informatyczny.
Udział w nim wzięło 12 uczniów - laureatów szkolnych konkursów informatycznych z całej gminy Sianów. Motywem przewodnim konkursu były wakacje dlatego jednym zadań było przygotowanie prezentacji multimedialnej w programie PowerPoint pt.: "Moje wymarzone wakacje". Autorem najładniejszej prezentacji był Artur Leśnicki z SP1 w Sianowie. Podczas konkursu uczniowie rozwiązywali test - najlepszy wynik uzyskał znów Artur Leśnicki z SP1 w Sianowie, wykonywali pracę w edytorze Word - najwięcej punktów zdobyła Sara Kubicka z SP1 w Sianowie, oraz rozwiązywali zadanie w Excelu - najlepiej wypadła Paulina Banaś z SP w Dąbrowie. Ostateczne wyniki Gminnego Konkursu Informatycznego 2011:
  • I miejsce - Sara Kubicka Szkoła Podstawowa nr 1 w Sianowie
  • II miejsce - Jakub Leśnicki Szkoła Podstawowa nr 1 w Sianowie
  • III miejsce - Paulina Banaś Szkoła Podstawowa w Dąbrowie
    GRATULUJEMY! Dziękujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom, do zobaczenia za rok.
    Konkurs przygotowały: Dorota Szymańska z SP w Dąbrowie oraz Izabela Piotrowska i Iwona Marciniak z SP2 w Sianowie.