Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2010/2011
- rok szk. 2010/2011

Święto Edukacji Narodowej
- pozostałe zdjęcia
Czerpcie z rogu obfitości całe fury cierpliwości,
aby znosić bez paniki nasze psoty i wybryki!

Za organizację Święta Edukacji Narodowej tradycyjnie odpowiedzialni są uczniowie klas piątych. Wychowawczyni klasy 5b pani Iwona Marciniak dzięki pomocy rodziców przygotowała piękny wystrój i pyszny poczęstunek w pokoju nauczycielskim. Pani Elżbieta Missok wraz ze swoimi sportowcami z 5c przygotowała dekorację sali gimnastycznej. Uroczysty apel przygotowany pod kierunkiem pani Barbary Prondzińskiej oraz pana Przemysława Ostrowskiego przez uczniów z klas 5a i 5b rozbawił widownię dowcipnym tekstem i wzruszył pięknym śpiewem. Podczas apelu w satyrycznej scence "Chory Belferek" wystąpili uczniowie z klasy 3a przygotowani przez panią Bogusławę Bindas. Na apelu pojawili się z życzeniami dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły przedstawiciele Stowarzyszenia Żołnierzy 8 Dywizji. Były też miłe słowa i upominki od Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia, dobre słowa i piękne uśmiechy.