Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2011/2012
- rok szk. 2011/2012

Gminny Konkurs Języka Angielskiego pozostałe zdjęcia >>>
W dniu 29 maja br. o godz.10.45 w naszej szkole odbył się VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego.
W konkursie wzięły udział trzyosobowe grupy uczniów reprezentujšcych szkoły z terenu Gminy Sianów: SP 1 z Sianowa, SP 2 z Sianowa, SP z Suchej Koszalińskiej, SP z Dąbrowy, SP z Iwięcina oraz SP ze Szczeglina. W ciągu godziny i 20 minut uczniowie klas szóstych w/wym. szkół pisali test sprawdzający umiejętność: słuchania, czytania, pisania, komunikowania, posługiwania się słownikiem oraz poznanymi strukturami gramatycznymi. Sprawdzana była również podstawowa wiedza na temat krajów anglojęzycznych. Laureatami konkursu zostali:
  • I miejsce - Filip Lorek z klasy VI B (SP nr 2 w Sianowie)
  • II miejsce - Oliwia Gileta z klasy VI A (SP nr 2 w Sianowie)
  • III miejsce - Martyna Kochanowska z klasy VIC (SP nr 2 w Sianowie)
    Konkurs uświetnił występ uczniów klasy III B, którzy pod czujnym okiem p. Aleksandry Grzelak przygotowali krótką inscenizację pt. "Kot w butach" (Puss in Boots).
    Dzięki hojności sponsorów wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali skromne upominki, a laureaci wspaniałe nagrody.