Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2011/2012
- rok szk. 2011/2012

Wizyta w Teatrze - pozostałe zdjęcia >>>
Uczniowie z klas 0 - III wybrali się do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie, aby obejrzeć przedstawienie
pt. "Smoczek Hieronim". Bajka ta wprowadziła nas w magiczny świat wyobraźni. Dzięki aktorom dzieci dowiedziały się,
że aby być dużym i odważnym nie trzeba mieć wiele lat. Humory nam dopisywały, choć nie zabrakło chwil grozy,
gdy Smoczek zmagał się ze swoim strachem i widział "czarną dziurę" (doskonała gra świateł). Dzieci mogły również brać udział w przedstwawieniu poprzez wspólną naukę piosenki i jej wspólne śpiewanie.
"Wszystkie smoki o tym wiedzą, że nie trzeba czekać wiek, by dorosnąć, by być dużym, trzeba tylko tego chcieć.
Gdy ciekawość smoka gna, gdy chce w skrzydłach poczuć wiatr, wtedy leci na wyprawę i poznaje cały świat!"

W czasie przerwy można było obejrzeć wystawę zorganizowaną z okazji Dnia Pluszowego Misia.
Z niecierpliwością czekamy na nastepny wyjazd.
Agnieszka Żukowicz