Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2012/2013
- rok szk. 2012/2013

Jesienny piknik rodzinny klasy 5b - pozostałe zdjęcia z pikniku >>>
Dnia 26 września uczniowie z klasy 5b wraz z wychowawczynią zaprosili rodziców do wspólnej zabawy na jesiennym pikniku. Spotkanie zapoczątkowano grą w "dwa ognie", podczas której rodzice mieli okazję przypomnieć sobie swoje szkolne zmagania oraz sportowe umiejętności. Magda Mackiw i Martyna Czapłygin zaangażowały się w przygotowanie atrakcyjnej zabawy "Skarb Piratów". Rodzice otrzymali mapę, która wiodła ich do skrzyni ze skarbem. Ukryty w skrzyni szyfr okazał się być trudną, matematyczną zagadką, która jak się okazało dostarczyła poszukiwaczom wiele radości. Po odszukaniu skarbu uczniowie wraz z rodzicami rozpalili ognisko i zabrali sie do pieczenia kiełbasek. Wspólny posiłek w miłym towarzystwie smakował doskonale.
Marzena Kurowska - Blok