Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2012/2013
- rok szk. 2012/2013

Rady na odpady w Świetlicy
W miesiącu październiku uczniowie na Świetlicy rozmawiali o ochronie środowiska. Przypomnieli sobie o segregacji odpadów do odpowiednich kontenerów, poznali pojęcie recyklingu. Celem zajęć było pokazanie dzieciom i nauczenie ich prawidłowego postępowania z odpadami oraz wskazanie złych i nieekologicznych nawyków, których powinny unikać.
W związku z tym został ogłoszony konkurs recyklingowy "Rady na odpady", który został podzielony na dwie kategorie: papier i plastik. Z pośród 10 osób, które wykonały ciekawe prace według własnego pomysłu wyłoniono następujących zwycięzców:
kategoria-papier: I miejsce-Malwina Kamińska 3c II miejsce-Dawid Bilecki 3a III miejsce-Jakub Baran 1b
kategoria-plastik: I miejsce-Tatiana Januszkiewicz 3b II miejsce-Inga Gębura 3b III miejsce-Klaudia Majchrzak 3b Wyróżnienie otrzymali: Maja Misiura-1a, Witold Lis-3d, Tomasz Lis-4a, Kinga Mioduszewska-5b.
Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
Iwona Marciniak