Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

"Niespodzianka z okienka" - pozostałe zdjęcia z wydarzenia >>>
Pod takim hasłem 7 marca wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pod opieką Pani Anny Pianki i pomocy Pani Joanny Czerwińskiej zorganizowali loterię fantową, z której dochód zostanie przeznaczony na wyposażenie świetlicy szkolnej. Loterię, która trwała od godz. 8.45 do 13.30 zorganizowaliśmy w holu głównym szkoły. Pracownicy i uczniowie szkoły podeszli do sprawy bardzo poważnie i śmiało kupowali losy. Nikt z nas nie przypuszczał, że będzie to tak duża akcja. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy to o godz. 13.30 przewodnicząca Rady Rodziców Pani Renata Grosiak przystąpiła do losowania nagród głównych spośród wcześniej zakupionych losów. Mamy ogromne powody do dumy gdyż udało nam się zebrać 1100zł! Wszystko to dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Wspólnie zgromadziliśmy ponad 200 fantów, które trafiły na loterię. Przy wielkim zaangażowaniu Pani Ani i Pani Joanny pojawiły się nagrody główne pozyskane od sponsorów takie jak:
bilety do Multikina, bilety wstępu na basen i kręgielnię w Koszalinie, pyszny tort, pizze familijne oraz konsola do gier.
Organizatorzy pragną wyrazić gorące i serdeczne podziękowania sponsorom nagród głównych, którymi byli:
Pan Michał Politowicz - dyrektor Multikina w Koszalinie,
Pan Jakub Pyżanowski - prezes Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie,
Pan Arkadiusz Ropiak - kierownik Kręgielni w Galerii Kosmos w Koszalinie,
Pan Stanisław Mularczyk - pizzeria "Ali Kebab" w Sianowie,
Pan Zbigniew Wdowczyk - cukiernia "U Pawełka" w Sianowie,
Pan Marcin Borwik - pizzeria "Mariano" w Sianowie,
Pani Alicja Kiedrowska - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie
oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji loterii poprzez ofiarowanie fantów.
Dziękujemy za wielkie serce i ofiarność i zapraszamy do współpracy przy organizacji następnej loterii.
tekst: opiekun SKC Anna Pianka
foto: Joanna Czerwińska