Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

Tułaczka Odyseusza
Dnia 26.03.2014r. uczniowie klasy 5b przygotowali opowieści o tragicznych wydarzeniach na morzu podczas drogi powrotnej Odyseusza. Zaledwie połowa klasy przygotowała rekwizyty. Reszta pisała opowieści w szkole. Na lekcji ocenialiśmy przygotowanie rekwizytów, kostiumy oraz wypowiedź. Tylko dwie osoby otrzymały szóstki. Najlepiej zaprezentowała się Julia Szuplak. Miała rewelacyjne przebranie oraz mówiła z pamięci. Drugi był Michał Bado. Miał przebranie króla z okresu średniowiecza, ale pięknie opowiadał i cała klasa biła mu długo brawo. Dobrze zaprezentowali się również inni uczniowie, np.: Zuzanna Soroka, Maria Jesionowska, Klaudia Bogdan, Jakub Janczyszyn, Weronika Zimoch oraz Sebastian Grosiak. Podczas lekcji wielu uczniów było nieobecnych, ale sądze, że byliby zachwyceni jak my. Lekcja wypadła ciekawie i zabawnie.
Zuzanna Soroka kl.5b