Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z wizytą w Domu Samotnej Matki
Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas razem z Panią Anną Pianką i Panią Joanną Czerwińską
31 stycznia udali się z wizytą do Domu Samotnej Matki w Koszalinie. Jednak nie była to wizyta towarzyska. Członkowie SKC zorganizowali w szkole zbiórkę potrzebnych środków dla dzieci przebywających w Domu. Do akcji bardzo chętnie włączyli się uczniowie i nauczyciele szkoły.
Wolontariuszom udało się zebrać znaczną ilość środków pielęgnacyjnych, odżywek dla dzieci
i pampersów. Wszystkie te artykuły zostały dostarczone potrzebującym. Uczniowie mogli też przez chwilę zaopiekować się małymi podopiecznymi Domu. Za przekazany "Dar Serca" otrzymaliśmy serdeczne podziękowania, które przekazujemy dalej wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji.
(tekst - opiekun koła: Anna Pianka foto: Joanna Czerwińska)