Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
14 maja 2014 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie odbył się finał V Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorem konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko - Kołobrzeskiej przy współpracy Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.
Konkurs został przeprowadzony w trzech etapach. Etap szkolny miał miejsce 15 stycznia 2014 r. i uczestniczyło w nim blisko czterystu uczniów z 43 szkół podstawowych diecezji koszalińsko - kołobrzeskiej. Etap rejonowy odbył się 12 marca 2014 r. w Koszalinie, Pile i Słupsku i zgromadził ponad sto dwadzieścia osób z najwyższą punktacją w szkołach.
W finałowej rywalizacji wzięło udział 21 uczniów, reprezentujących 16 szkół podstawowych. W gronie finalistów znalazła się Magdalena Mackiw uczennica klasy 6b. Gratulujemy Magdzie odniesionego sukcesu!!!
Joanna Drejska