Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

Przełaje na medal!
9 października nad Zalewem Polanowskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
W imprezie uczestniczyły dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły, którzy reprezentowali Gminę i Miasto Sianów. Odbyły się dwa biegi sztafetowe. W każdym z nich rywalizowały zespoły składające się z 10 lekkoatletów. Dziewczęta i chłopcy konkurowali na dystansie 10 x 800 m w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych. Walka na trudnej i wymagającej trasie nie była łatwa, ale nasi uczniowie doskonale sobie poradzili. Chłopcy zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 17 października w Tychowie. Dziewczętom zabrakło odrobinę szczęścia i zajęły drugie miejsce. Nasi uczniowie przywieźli do szkoły złote i srebrne medale oraz dyplomy. Opiekunowie: Jędrzej Bielecki i Elżbieta Missok są bardzo dumni ze swoich uczniów.
Wszystkim gratulujemy, a chłopcom życzymy powodzenia i sukcesów na zawodach wojewódzkich.
Elżbieta Missok