Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej
W dniu 19 października 2013 roku w "Domku Kata", w Koszalinie odbył się VIII Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej, zorganizowany przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie.
Wśród licznej grupy uczestników naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
w kategorii klas I - III: Oliwia Struś, Oliwia Krowicka i Kornel Sterczyński,
w kategorii klas IV - VI: Maria Jesionowska, Koleta Kurek i Donata Oreńczak.
Należy podkreślić fakt, iż uczestnicy Turnieju prezentowali wysoki poziom. Nasi uczniowie, pomimo tremy, stanęli na wysokości zadania i pięknie zaprezentowali swoje utwory. Ciężka praca pod kierunkiem Pani Joanny Drejskiej i Pani Anny Pianki, zaowocowała konkretnymi sukcesami.
Miejsce I w kategorii klas IV - VI zdobyła uczennica Koleta Kurek,
Miejsce III w swoich kategoriach zdobyły uczennice: Oliwia Struś i Donata Oreńczak.

Wyróżnienie w Turnieju otrzymali uczniowie: Oliwia Krowicka, Kornel Sterczyński i Maria Jesionowska.
Słowa uznania i gratulacje skierował do nas przewodniczący Jury - Pan Wacław Dąbrowski oraz Wicekurator Oświaty
Pan Krzysztof Rembowski. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy następnych!!!