Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
Kronika wydarzeń
- rok szk. 2014/2015

Turniej Młodziczek w Sianowie
W sobotę, 21 marca przy padającym deszczu rozegrany został IV Turniej MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZICZEK GRUPA KOZPN KOSZALIN. Piłkarki Victorii S.P. 2 Sianów prowadzone przez trenera Jędrzeja Bieleckiego zajęły trzecie miejsce prezentując dobrą grę. Czwarte miejsce zajęła druga drużyna Victorii S.P. 2 Sianów trenera Michała Lisiewicza. Najlepszą bramkarką turnieju została Justyna Maœnik z UKS Victoria SP 2 I Sianów. Organizatorzy zapewnili wszystkim zespołom i najlepszym zawodniczkom puchary i nagrody ufundowane przez UKS Victoria S.P. 2 Sianów oraz Nadleœnictwo Karnieszewice. Nagrody wręczali Ryszard Wątroba Przewodniczący Sianowskiej Rady Sportu i Prezes UKS Victoria SP 2. Ponadto organizator turnieju UKS Victoria S.P.2 Sianów wszystkim uczestnikom zafundował ciepły posiłek oraz ciasto upieczone głównie przez mamy dziewcząt grających w zespole z Sianowa. Nie zabrakło też kawy i herbaty. Głównym organizatorem zawodów był Jędrzej Bielecki a pomagali mu Zbigniew Banasiak i Filip Studziński.
W rozgrywkach grają 2 zespoły Victorii SP2 Sianów co jest efektem realizacji projektu FIO Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej "Znajdź w sobie pasję".