Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Gminna Olimpiada Dzieci - pozostałe zdjęcia z Gminnego Dnia Dziecka >>>
Międzynarodowy Dzień Dziecka uczciliśmy na sportowo. W hali sportowej zorganizowano Gminną Olimpiadę Dzieci. Uroczystego otwarcia Olimpiady dokonał Burmistrz Pan Maciej Berlicki. Poźniej miała miejsce wesoła rozgrzewka oraz wspaniała, sportowa rywalizacja zawodników ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Sianów.
Dowóz dzieci z całej gminy i powszechny udział w Olimpiadzie umożliwił Urząd Gminy i Miasta Sianów. Dzieciom podczas imprezy zapewniono przekąskę, napoje i słodycze. Cudowną atmosferę stworzyli obecni na hali, dopingujący gorąco zawodników uczniowie i nauczyciele oraz prowadzący rywalizację sportową - nauczyciele wychowania fizycznego Pani Elżbieta Missok i Pan Robert Kowalczyk.
To była bardzo udana impreza, którą zakończyliœmy zdobyciem I miejsca w rywalizacji uczniów klas 1 - 3
oraz I miejsca w rywalizacji uczniów klas 4 - 6! Gratulujemy wszystkim zawodnikom!