Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Gminny Konkurs Informatyczny
10 czerwca w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Informatyczny, w którym wzięli udział najlepsi "informatycy" ze szkół w gminie. Do rywalizacji przystąpili uczniowie - SP1 Sianów, SP Dąbrowa, SP Szczeglino, SP Iwięcino oraz z naszej szkoły. Zgodnie z regulaminem każda szkoła mogła zgłosić trzech uczniów do konkursu.
Podobnie jak w roku ubiegłym uczestnicy zmagali się z zadaniami praktycznymi. Pierwszy etap polegał na wykonaniu prezentacji na temat "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym". Następne etapy to sprawdzenie umiejętności wykorzystania narzędzi w edytorze tekstowym i w arkuszu kalkulacyjnym.
Najlepiej spisał się Marcel Kozanecki - uczeń naszej szkoły, zdobywca 32pkt. Na drugim miejscu Blanka Burzyńska
i Koleta Kurek
również z naszej szkoły
oraz Agata Sikorska (SP w Dąbrowie).Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Organizatorami konkursu byli nauczyciele informatyki: p. Katarzyna Budnik i p. Izabela Piotrowska. Nagrody ufundował Burmistrz Gminy i Miasta Sianów.