Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Klasa 6b na biwaku
- więcej zdjęć >>>
W czwartek, 11 czerwca wyjechaliśmy spod szkoły punktualnie o 10:00. "Hura! Nareszcie!" Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tego faktu. Gdy dojechaliśmy na miejsce biwaku, zobaczyliśmy super - ekstra domki ustawione w rządkach. Po zbiórce udaliśmy się na obiad. Wszystkim dopisywały apetyty. Później spotkaliśmy się w świetlicy.
Tam ustaliliśmy i spisaliśmy regulamin, na którym każdy musiał się podpisać poprzez odrysowanie ręki. Kolejną atrakcją było wyjście na basen. Tam spędziliśmy udane 2 godziny, chociaż niektórzy dopiero zaczynali oswajać się z wodą. Zmęczeni wróciliśmy do ośrodka.
Następnego dnia w świetlicy omówiliśmy plan i wyruszyliśmy na plażę. Woda była zimna, ale niektórzy chłopcy odważyli się wykąpać. Tak im się to spodobało, że w drodze powrotnej również weszli do wody tylko, że w ubraniach. W Darłówku przy latarni zatrzymaliśmy się na chwilę, by poćwiczyć na zewnętrznej siłowni. Po przejściu przez rozsuwany most, mieliśmy pół godziny wolnego czasu. Nie obyło się bez kupienia lodów i pamiątek. Weseli i bardzo zmęczeni wróciliśmy do domków,
a tam czekała na nas ciężka praca. Każdy domek musiał przygotować prezentację. Było przy tym bardzo dużo zabawy
i śmiesznych przebieranek. Ostatniego dnia wszyscy zaraz po śniadaniu zabrali się za sprzštanie, ponieważ o 11:00 miała odbyć się "inspekcja" czystości. O 12:00 zaczęli pojawiać się pierwsi rodzice w celu odebrania swoich dzieci.
Ten wyjazd był świetny. Szkoda, że był to jedyny i zarazem ostatni biwak w naszej klasie.
tekst: Zuzanna Soroka kl.6b
foto: Joanna Czerwińska