Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

FESTYN RODZINNY 2015! - POZOSTAŁE ZDJĘCIA Z FESTYNU >>>
W piątek, 29 maja zaprosiliśmy do szkoły całe rodziny na Szkolny Festyn Rodzinny. Impreza z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca zgromadziła wszystkich zaproszonych w hali sportowej.
Na początku odbyły się popisy tańca towarzyskiego. Wszystkie oddziały klasowe wystawiły swoje reprezentacje w ramach realizowanego ostatniego zadania Międzyklasowego Konkursu - "Super Klasa". Jako pierwsze, poza konkursem, pięknie zatańczyły dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych. Następnie zaprezentowały się reprezentacje poszczególnych klas. Mogliśmy podziwiać taniec dziewcząt z koła tanecznego oraz klasy 5c. Niespodziankę w postaci układu tanecznego przygotowały dla dzieci z okazji ich święta panie nauczycielki. Emocji było mnóstwo i wszyscy wspaniale się bawili.
Gdy jurorzy przyznali poszczególnym klasom punkty, zabawa przbrała bardziej swobodny charakter. Można było posilić się i skorzystać z kawiarenki pod chmurką. Dzieci mogły bawić się na sportowo, zabawić się w "Galerii arcydzieł" lub malować "panoramę na przeźroczystym". Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy swoją obecnością zapewnili wspaniałą atmosferę święta. Dziękujemy również głównemu sponsorowi Panu Marcinowi Grzywaczowi, wszystkim anonimowym ofiarodawcom ciast do kawiarenki, obsłudze grilla: Panu Piotrowi Pianka, Panu Robertowi Gawienowskiemu, Panu Piotrowi Fura, Panu Pawłowi Szczepanowiczowi oraz jurorom konkursu tanecznego - Panu Pawłowi Raczewskiemu i Pani Renacie Grosiak.