Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Szlachetna Paczka
Gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, nasi uczniowie starają się w różny sposób pomagać potrzebującym.
I w tym roku też tak jest. Z inicjatywą wyszli uczniowie klasy 5b, którzy wraz z wychowawczynią Iwoną Marciniak przystąpili do akcji "Szlachetna Paczka". W swoje działania zaangażowali również chętnych i bardzo pomocnych rodziców.
Na przedświątecznym zebraniu wybrali rodzinę, której chcieliby pomóc. Przez cały tydzień zbierano potrzebne artykuły żywnościowe, środki czystości, słodycze.
Przy wsparciu finansowym rodziców 5b i pracowników szkoły udało się również kupić odzież.
Uczniowie z rodzicami przygotowali sześć dużych paczek dla pani Marzeny i Kamila, a następnie przekazali wolontariuszom akcji w Koszalinie.
Mamy nadzieję, że wspólny dar serca ucieszy adresatów "Szlachetnej Paczki".