Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Wolontariusze z wizytą w szpitalu
Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas mają pracowite ferie świąteczne. Kiedy wszyscy przygotowywali się do świąt, członkowie Koła nie zapomnieli o swoich kolegach, którzy nie mogli świętować w domu ze względu na chorobę. Dlatego 23 grudnia, pod opieką pani Anny Pianka i pani Joanny Czerwińskiej, wybrali się z wizytą na oddział dziecięcy szpitala w Koszalinie.
Jak przystało na gości nie pojechali z pustymi rękoma. Podopiecznym szpitala zostały ofiarowane materiały papiernicze, kredki, naklejki i kolorowanki, które wcześniej zakupione zostały z funduszy SKC, uzyskanych ze sprzedaży zbieranych jesienią kasztanów. Natomiast pracownicy oddziału otrzymali kartki świąteczne z życzeniami wykonane przez uczniów naszej szkoły. Nasza wizyta sprawiła wiele radości dzieciom i ich rodzicom przebywającym na oddziale,
a pracownicy szpitala złożyli nam gorące podziękowania za pamięć, odwiedziny, życzenia i podarunki.
tekst: Anna Pianka
foto: Joanna Czerwińska