Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

DYSKOTEKA CHARYTATYWNA - pozostałe zdjęcia z zabawy >>>
Wolny czas można spędzić przy zabawie, a przy okazji pomagać potrzebującym. Takie cele przyświecały organizatorom: Szkolnemu Kołu Caritas i Samorządowi Uczniowskiemu, którzy w dniu 30 września zorganizowali dyskotekę charytatywną. Dochód w kwocie 129 zł, uzyskany ze sprzedaży biletów, zostanie przeznaczony na zakup artykułów papierniczych dla dzieci przebywających na oddziale dziecięcym szpitala w Koszalinie. Organizatorzy zabawy postarali się o poczęstunek,który przygotowali uczniowie ze Szkolego Koła Caritas i klasy IVa. Były kanapki, ciastka i napoje, a dobrej zabawie towarzyszyły konkursy organizowane przez uczennice klasy VIa.Dobrej muzyki dostarczył nam "DJ" - Kordian Horajski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom dyskoteki i zapraszamy na następną!