Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Festyn Rodzinny - pozostałe zdjęcia z festynu >>>
W czwartek, 17 marca w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny dla pięcio i sześciolatków.
Szkoła zaprezentowała swoje nowoczesne zaplecze edukacyjne. Wspaniali pedagodzy zapewnili kreatywne zabawy, interaktywne ćwiczenia, zabawy ruchowe i muzyczne. W Kawiarence serwowano kawę i herbatę oraz przepyszne wypieki przygotowane na tę okazję przez wspaniałe mamy naszych uczniów. Rodzice mieli okazję posłuchać opinii psychopedagoga pani Agnieszki Kozłowskiej - Łyczak na temat gotowości szkolnej dziecka.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: kolorowa lekcja języka angielskiego, malowniczy "Salon piekności", Pracownia Szalonego Naukowca oraz kącik "Wesoła Fotka" - Foto z Minionkami >>> .
Nikt się nie nudził, a szkoła była miejscem wesołej zabawy i miłych spotkań do wieczora. Teraz czeka na spotkanie
z dziećmi we wrześniu. ZAPRASZAMY!