Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

UNIHOKEJ - nasi najlepsi
W Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej odbyły się Mistrzostwa Gminy i Miasta Sianów w Unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS. W rywalizacji chłopców wystartowało pięć zespołów, a w wąród dziewcząt cztery drużyny. Pierwsze miejsca zarówno wąród dziewcząt jak i chłopców zajęli uczniowie i uczennice z naszej szkoły i to oni awansowali do finału powiatowego. Opiekunem obydwu zespołów był Jędrzej Bielecki.
W zespole dziewcząt grały: Inga Gębura, Martyna Kowalczyk, Nikola Polek, Karolina Czerenkiewicz i Martyna Grenda.
W tej kategorii Martyna Kowalczyk została królową strzelczyń strzelając swoim przeciwniczkom 8 bramek.
W ekipie chłopców grali: Mateusz Wróblewski, Mateusz Wabia, Dominik Witczak, Łukasz Chotkowski, Filip Studziński
i Marcel Pawlos. GRATULUJEMY!