Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Gminny Konkurs Matematyczny
Czwartek 28 kwietnia, to dzień spotkania najlepszych młodych matematyków z naszej gminy. Wyłonieni wśród uczniów swoich szkół przyjechali do Szczeglina, aby zmierzyć się w walce na wiedzę i koncentrację. Wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV, V i VI. Mamy zaszczyt poinformować, że wśród nich są nasi uczniowie.
Maciej Gorgoń z klasy Vb zdobył w swojej kategorii I miejsce i jako jedyny w całym turnieju otrzymał maksymalną liczbę punktów. Maciej jest uczniem Pani Katarzyny Budnik i Pani Anny Jesionowskiej. Swój pierwszy sukces świętował też Jakub Baran zdobywając III miejsce w kategorii klas IV. Kubę matematyki uczy Pani Iwona Marciniak.
Gratulujemy chłopcom oraz nauczycielkom. Życzymy powodzenia w następnych konkursach i olimpiadach.