Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Komisarz Wojtek uczy dzieci o bezpieczeństwie - więcej zdjęć >>>
W dniu 16 września, około godziny 9:15, w ramach zajęć dotyczących bezpieczeństwa na drodze, naszych najmłodszych uczniów odwiedzili niecodzienni goście. Byli to: pani Beata Bodys - starszy specjalista Straży Miejskiej, pracownik Posterunku Policji w Sianowie - pan aspirant Bartłomiej Bielski i oczywiście długo oczekiwany przez dzieci komisarz Wojtek. Pani Beata wraz z towarzyszącym jej policjantem uczyła dzieci jak należy bezpiecznie zachować się na drodze, wyjaśniła przedszkolakom jak ważne jest, aby mieć element odblaskowy, szczególnie po zmroku. Zaciekawione dzieci zadawały mnóstwo pytań. Pan policjant miał dla dzieci dużą niespodziankę. Otóż przyjechał do szkoły dużym policyjnym radiowozem. Radości nie było końca. Dzieci mogły wejść do radiowozu i wczuć się w rolę policjanta. Nawet będąc za kratami policyjnego wozu na buziach przedszkolaków widniał szeroki uśmiech. Sygnał policyjnej syreny zwołał na szkolny plac wielu starszych kolegów i koleżanek. Każde dziecko oddziału przedszkolnego zostało obdarowane drobnymi upominkami.