Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

31 obiadów dla dzieci za 31 okrążeń
Niezwykła impreza miała miejsce dnia 19 września 2015 roku na stadionie KL "Bałtyk" w Koszalinie.
W związku z działalnością w Szkole Podstawowej nr 2 w Sianowie Szkolnej Kasy Oszczędności zostaliśmy zaproszeni przez przedstawicieli PKO Banku Polskiego w Koszalinie do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Biegu Charytatywnym pod hasłem "Pomagamy z każdym krokiem". Sztafetowy bieg charytatywny "Biegnijmy razem" organizowany przez PKO BP rozegrał się równocześnie na 12 stadionach miast w całej Polsce. W biegu wzięli udział nie tylko miłośnicy biegania,
ale także osoby, którym na sercu leży pomaganie innym.
Nasza drużyna "Piątka z SP2 Sianów" w składzie: Pani Dorota Bindas-Burdzik, Pani Justyna Krygier, Pani Iwona Marciniak, Pani Justyna Maruszewska oraz Pan Sebastian Bober wybiegała przez jedną godzinę 31 okrążeń - każde po 400 metrów. Pomaganie to dla nas szczytny cel, dlatego z wielką radością zamieniliśmy nasz wysiłek na posiłek, a konkretnie na 31 obiadów dla dzieci.
Pomaganie to dla nas szczytny cel, dlatego z wielką radością zamieniliśmy nasz wysiłek na posiłek, a konkretnie na 31 obiadów dla dzieci. Środki finansowe na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci przekaże Fundacja PKO BP.
Opiekunowie Szkolnej Kasy Oszczędności Joanna Drejska i Alicja Kiedrowska serdecznie dziękują drużynie
"Piątka z SP2 Sianów" za wsparcie akcji na rzecz potrzebujących dzieci.
Joanna Drejska