Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Wielkoorkiestrowy Talent Show - pozostałe zdjęcia z imprezy >>>
Sie ma!
W niedzielę, 10 stycznia już po raz 24 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło przewodnie brzmiało: Mierzymy wysoko!
Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki do puszki. Nasza szkoła już po raz drugi włączyła się w organizację zbiórki
na rzecz WOŚP zapraszając wszystkich do super zabawy podczas „Wilekoorkiestrowego Talent Show”. Na szkolnej scenie wystąpili starsi i młodsi uczniowie oraz dzieci z oddziałów zerowych. Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności i zdolności, tańczyli, śpiewali, grali na gitarach, recytowali wiersze, układali kostki Rubika, a nawet zaprezentowali język migowy. Organizatorką imprezy była pani pedagog Joanna Czerwińska.
Do sianowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasza szkoła wniosła 734,27 zł - GRATULUJEMY!