Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Szkolny Bal Karnawałowy - zdjęcia z balu klas "0" - 3 >>> - zdjęcia z zabawy klas 4 - 6 >>>
Naszą szkolną tradycją jest organizowany przed feriami zimowymi Bal Karnawałowy. Taki bal jest wspaniałą okazją do zaprezentowania się w zupełnie niecodzienny sposób. Okazję tę chętnie wykorzystują zarówno dzieci jak i dorośli. Dzięki temu wspólna zabawa jest przepełniona ogólną radością.
Na sali gimnastycznej prezentowały się przeróżne baśniowe i niebaśniowe postacie - w przeważającej liczbie wystąpiły królewny i księżniczki, ale największe wrażenie zrobiły dwa sympatyczne Minionki.
Bal dla uczniów klas 4 - 6 był równie wspaniały. Na sali pojawiło się wiele realizowanych w ramach projektów uczniowskich "Książki marzeń" przebrań inspirowanych lekturą najróżniejszych książek .
Cudowną zabawę poprowadził profesjonalny Wodzirej Pan Bartek, którego zaprosił Samorząd Uczniowski.